Csomagoló és rakodó

#yourmission

  • A készre csomagolt anyagok átvétele a rakodási területről és tárolása a kiszállítási raktárban a megrendelés vonalkóddal történő azonosítása után.
  • A berakodandó csomagok megrendeléssel összefüggő biztosítása a megadott rakodási zónában.
  • Tehergépkocsik vagy konténerek berakodása.
  • Berakodás a rakodási utasításoknak megfelelően, és a szükséges szállítási biztonsági eszközök behelyezése.
  • A szállítási dokumentumok (szállítmány megrendelések, fuvarlevelek, CMR) kiegészítő karbantartása.
  • Rakományjegyzékek és rakodási fotók rendelkezésre bocsátása és továbbítása a szerelési részleg számára.
  • A szállítási osztály munkájának támogatása.

#youareknapp

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Targoncavezetői munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Anyagismeret a mechanika / villamosság területén
  • Több műszak vállalása

#weareknapp

Légy részese egy új vállalat indulásának, építsük együtt a jövőt! Kérjük, küldje el jelentkezését a career.hungary@knapp.com címre a megpályázott pozíció megjelölésével.

Infók

KNAPP Hungary Kft.
Nemesvámos
Magyarország
Teljes munkaidő

Kapcsolat

Zsuzsanna Czigler

HR Generalist
8248 Nemesvámos Ungarn