Raktáros

#yourmission

Feladataid lesznek:

  • A beérkező áru mennyiségi és minőségi átvétele SAP vállalati rendszer segítségével
  • Szállítási okmányok kezelése, archiválása (fuvarlevelek, CMR).
  • A bevételezett áru raktározása a kijelölt lokációra
  • Kiszedési feladatok ellátása a raktárban, és a kiszedett termékek eljuttatása az összeszerelési részlegre
  • Rend és tisztaság fenntartása a munkaterületen
  • Munka-, tűz- és környezetvédelmi előírások betartása

#youareknapp

Elvárásunk feléd:

  • Alapfokú végzettség
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Targoncavezetői jogosítvány előny

 #weareknapp

Amit nyújtunk neked:

  • Kezdő bér: bruttó 400.000 Ft – 2022.szeptember 1-től
  • Cafetéria juttatás: nettó 12.500 Ft
  • Bejárási támogatás:
    • busz esetén bérletet biztosítunk a lakóhely – Nemesvámos viszonylatban
    • saját autós közlekedés estén 20Ft/km a lakóhely – Nemesvámos viszonylatban
  • Egyéb juttatások: 13. havi fizetés, KNAPP vállalati bónusz
  • Munkatárs ajánlási program – bruttó 150.000 Ft ajánlott dolgozónként
  • Várhatóan 2022. szeptembertől 2 műszakos munkarend
  • 2 műszakos munkarend esetén elérhető alapbér: Bruttó 460.000 Ft
Amennyiben nincs targoncavezetői jogosítványod, biztosítjuk a képzést számodra!

Infók

KNAPP Hungary Kft.
Nemesvámos
Magyarország
Teljes munkaidő

Kapcsolat

Evelin KORMOS

Recruitment Specialist
8248 Nemesvámos Ungarn