Összeszerelő

#yourmission

Feladataid lesznek:

  • Összetett szerelési műveletek elvégzése
  • Az előirányzott gyártási idők betartása
  • Gyártási dokumentumok ellenőrzése és átvétele
  • Rend fenntartása a munkaterületen
  • Felülvizsgálati tevékenység rendelésre történő gyártáskor (önellenőrzés)
  • Anyagok és szerszámok kezelése

#youareknapp

Elvárásunk feléd:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Termelővállalatnál szerzett tapasztalat összeszerelés területén
  • Összetett szerelési műveletek elvégzésének képessége
  • Minimális számítástechnikai ismeret
  • Műszaki rajz olvasás képessége
  • Jó kézügyesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Emelőgép kezelői képesítés (híddaru) előny

 #weareknapp

Amit nyújtunk neked:

  • Kezdő bér: bruttó 300.000 Ft
  • Cafetéria juttatás: nettó 12.500 Ft
  • Bejárási támogatás:
    • busz esetén bérletet biztosítunk a lakóhely – Nemesvámos viszonylatban
    • saját autós közlekedés estén 20Ft/km a lakóhely – Nemesvámos viszonylatban
  • Egyéb juttatások: 13. havi fizetés
  • Munkatárs ajánlási program – bruttó 150.000 Ft ajánlott dolgozónként
  • Munkaruha juttatás
  Jelentkezéseket az allas@knapp.com email címre várjuk!

Infók

KNAPP Hungary Kft.
Nemesvámos
Magyarország
Teljes munkaidő

Kapcsolat

Zsuzsanna Czigler

HR Generalist
8248 Nemesvámos Ungarn